Ons team bestaat uit

Annemieke Baauw

Producent Recreatie & Welzijn

Annemieke Baauw

"De mooie reacties van de deelnemers motiveren mij steeds weer."

E. abaauw@stichtingprisma.nl

Boukje de Vries

Combinatiefunctionaris Aangepast Sporten

Boukje de Vries

"Een dag niet gelachen, is een dag niet geleefd"

E. bdevries@stichtingprisma.nl

Vera Slop

Participatiecoach Noord

Vera Slop

"Het verbinden en activeren van mensen vind ik het mooiste wat er is"

E. vslop@stichtingprisma.nl

Monique Pouw

Administratief medewerker

Monique Pouw

"Iedereen heeft recht op plezier in het leven; Prisma helpt daarbij."

E. mpouw@stichtingprisma.nl

Kimberley Snoek

Participatiecoach Zuidoost en Zuid

Kimberley Snoek

"Leuke activiteiten en contacten kunnen een wereld van verschil maken"

E. ksnoek@stichtingprisma.nl

Ada van der Graaff

Medewerker Financiële Administratie

Ada van der Graaff

"Prisma heeft een enthousiast, gemotiveerd team; fijn om mee te werken!"

E. avandergraaff@stichtingprisma.nl

Monique Niezen

Participatiecoach Nieuw-West

Monique Niezen

"Mensen in hun kracht zetten door leuke dingen te doen."

E. mniezen@stichtingprisma.nl

Femke Willemsen

Medewerker financiële administratie

Femke Willemsen

'Fantastisch om te mogen genieten van het enthousiasme van onze deelnemers'

E. fwillemsen@stichtingprisma.nl

  • Deel op: