PARTICIPATIECOACH NIEUW-WEST (28 – 30 U/W)
Stichting Prisma is vanwege vervanging van een zwangere collega op zoek naar een tijdelijke uitbreiding van ons team.   

Stichting Prisma
Al 50 jaar zorgt Prisma er samen met vrijwilligers voor dat Amsterdammers met een verstandelijke beperking kunnen meedoen in de stad. We doen dit door activiteiten te organiseren die een positieve bijdrage leveren aan de zelfontplooiing en het persoonlijke netwerk van onze deelnemers. Daarnaast adviseren wij andere organisaties in de sociale basis bij het opzetten van aanbod voor onze doelgroep. Wij geloven erin dat het levensgeluk wordt vergroot als je een plek vindt waar je kunt meedoen, waar je gezien en begrepen wordt. Hiervoor zetten wij ons vol energie in met ons team van 17 medewerkers, waarvan 8 participatiecoaches. 

Jouw baan 
Je zorgt ervoor dat mensen met een licht verstandelijke beperking (LVB) zoveel mogelijk mee kunnen doen in hun wijk of stadsdeel. Daar komt het volgende bij kijken: 

 • Je brengt de wensen, behoeften en problemen van de deelnemers in ‘jouw stadsdeel’ in kaart en maakt samen met hen een plan. Je zet waar mogelijk vrijwilligers in om deelnemers te ondersteunen, maar je coacht ook zelf deelnemers.  
 • Je organiseert en begeleidt de Stamtafels; een maandelijks trefpunt voor LVB bewoners. 
 • Je coördineert het programma Buurtmaatjes en begeleidt de maatjeskoppels (vrijwilligers en deelnemers).  
 • Je begeleidt een Buren!groep bestaande uit ongeveer 10 kwetsbare bewoners en een of twee vrijwilligers (community building). 
 • Je bent actief in het netwerk en zet Prisma nog beter op de kaart in het stadsdeel waar je werkt. Zo zorg je ervoor dat relevante partners en deelnemers ons weten te vinden. Hiertoe heb je contact met uiteenlopende partijen: organisaties uit zorg en welzijn, stadsdeel etc. Je het ook een adviserende rol als het gaat om kennis over onze doelgroep en de toegankelijkheid van het aanbod in de wijk.    

Wat wij vragen

 • Je hebt (minimaal) een HBO-opleiding gedaan. 
 • Je hebt affiniteit met Amsterdammers met een licht verstandelijke beperking.
 • Je hebt werkervaring met kwetsbare doelgroepen in het welzijn of de zorg.  
 • Je vindt het leuk om mensen te motiveren en in beweging te krijgen.
 • Je bent een zeer sterke netwerker en weet partijen en belangen te verbinden.   
 • Je bent goed in plannen en organiseren en hebt een uitstekende mondelinge uitdrukkingsvaardigheid, (bijv voor het geven van presentaties)
 • Je hebt kennis van de sociale kaart van het werkgebied en van relevante maatschappelijke ontwikkelingen, bij voorkeur in Amsterdam. 
 • Je hebt de flexibiliteit om regelmatig een avond te werken ( zoals voor de maandelijkse Stamtafel). 
 • Ervaring in het werken met vrijwilligers is een pré. 

Ons aanbod
We bieden een dynamische functie binnen een klein en enthousiast team met een relevante maatschappelijke opdracht. Prisma volgt de cao Gehandicaptenzorg; de functie is ingedeeld in groep 45 (2381 – 3452 euro op basis van 36 uur). Het betreft een tijdelijke aanstelling van half mei tot 1 november, met kans op verlenging.    

Informatie en reageren
Heb je vragen, dan kun je mailen naar teamcoördinator Robbie van Boeijen: rvanboeijen@stichtingprisma.nl.
Sollicitaties kunnen tot 23 maart worden gemaild naar Wemmy Harteveld (directeur):
wharteveld@stichtingprisma.nl.  

 

 • Deel op: