MENU

Wie we zijn & vacatures

Vrijwilliger worden?

Op zoek naar leuk vrijwilligerswerk en wil je echt iets betekenen voor mensen met een (licht) verstandelijke beperking? We verwelkomen je graag als vrijwilliger!
Hier vind je onze actuele vrijwilligersvacatures. 

Zoek je een stage?

We bieden diverse stageplekken aan!

Sport (o.a. Agoog, BOS)

Welzijn (MWD/TP 1e en 2e jaar)

HBO Communicatie/marketing/eventmanagement en fondsenwerving klik hier

Voor CMV hebben we een vacature voor een derdejaars student. Bekijk de vacature hier

Voor meer informatie of om je aan te melden voor een stageplek neem dan contact op met onze stagecoördinator Irene Willems via 020-8866260 of iwillems@stichtingprisma.nl

Milou Dantuma

Sportcoördinator

Milou Dantuma

'De kracht van sport inzetten voor mensen met een verstandelijke beperking'

E. mdantuma@stichtingprisma.nl

Annemieke Baauw

Producent Recreatie & Welzijn

Annemieke Baauw

'De mooie reacties van de deelnemers motiveren mij steeds weer.'

E. abaauw@stichtingprisma.nl

Ada van der Graaff

Medewerker Financiële Administratie

Ada van der Graaff

Prisma heeft een enthousiast, gemotiveerd team; fijn om mee te werken!

E. avandergraaff@stichtingprisma.nl

Vera Slop

Participatiecoach Noord

Vera Slop

"Het verbinden en activeren van mensen vind ik het mooiste wat er is"

E. vslop@stichtingprisma.nl

Monique Pouw

Administratief medewerker

Monique Pouw

'Iedereen heeft recht op plezier in het leven; Prisma helpt daarbij.'

E. mpouw@stichtingprisma.nl

Kimberley Snoek

Projectmedewerker Zuidoost

Kimberley Snoek

"Leuke activiteiten en contacten kunnen een wereld van verschil maken"

E. ksnoek@stichtingprisma.nl

Karen Soeterik

Teamleider team 'Participatie'

Karen Soeterik

'Prisma gaat uit van de kracht van mensen met een verstandelijke beperking'

E. ksoeterik@stichtingprisma.nl

Carlijn Zengerink

Participatiecoach Zuid/Projectcoördinator Buren!

Carlijn Zengerink

'Werken bij Prisma is super, omdat ik mooie dingen opzet voor leuke mensen'

E. czengerink@stichtingprisma.nl

Boukje de Vries

Combinatiefunctionaris Aangepast Sporten

Boukje de Vries

"Een dag niet gelachen, is een dag niet geleefd"

E. bdevries@stichtingprisma.nl

Femke Willemsen

Medewerker Administratie

Femke Willemsen

'Fantastisch om te mogen genieten van het enthousiasme van onze deelnemers'

E. fwillemsen@stichtingprisma.nl

Steun Prisma, doneer! Hoe werkt het?