MENU

Wie we zijn & vacatures

Betaalde vacatures

We hebben momenteel geen betaalde vacatures.

 Vrijwilliger worden?

Op zoek naar leuk vrijwilligerswerk? We verwelkomen je graag als vrijwilliger!
Hier vind je onze actuele vrijwilligersvacatures. 

Zoek je een stage?

We bieden diverse stageplekken op het gebied van sport (o.a. Agoog, BOS) en welzijn (MWD/SPH/TP 1e en 2e jaar).

Voor CMV hebben we een vacature voor een derdejaars student. Bekijk de vacature hier

Voor meer informatie of om je aan te melden voor een stageplek neem dan contact op met onze vrijwilligerscoordinator Irene Willems via 020-8866260 of iwillems@stichtingprisma.nl

Boukje de Vries

Combinatiefunctionaris Aangepast Sporten

Boukje de Vries

'Een dag niet gelachen, is een dag niet geleefd'

E. bdevries@stichtingprisma.nl

Sasha Persulessy

Projectmedewerker ' Ik wil met jou' Zuidoost

Sasha Persulessy

Een warm hart voor mensen met een verstandelijke beperking

E. spersulessy@stichtingprisma.nl

Monique Pouw

Administratief medewerker

Monique Pouw

Iedereen heeft recht op plezier in het leven, Prisma helpt daarbij

E. mpouw@stichtingprisma.nl

Mary Tholen

Administratief medewerker

Mary Tholen

Wat zonlicht is voor bloemen, is een glimlach voor een mens, dat is Prisma!

E. mtholen@stichtingprisma.nl

Annemieke Baauw

Productiemedewerker

Annemieke Baauw

"De mooie reacties van de deelnemers motiveren mij steeds weer"

E. abaauw@stichtingprisma.nl

Milou Dantuma

Projectmedewerker Sport en bewegen

Milou Dantuma

"De kracht van sport inzetten voor mensen met een verstandelijke beperking"

E. mdantuma@stichtingprisma.nl

Femke Willemsen

Medewerker Administratie

Femke Willemsen

"Fantastisch om te mogen genieten van het enthousiasme van onze deelnemers"

E. fwillemsen@stichtingprisma.nl

Carlijn Zengerink

Participatiecoach Noord en Zuid

Carlijn Zengerink

"Werken bij Prisma is super, omdat ik leuke dingen opzet voor leuke mensen"

E. czengerink@stichtingprisma.nl

Steun Prisma, doneer! Hoe werkt het?