MENU

Wie we zijn & vacatures

 Vrijwilliger worden?

Op zoek naar leuk vrijwilligerswerk? We verwelkomen je graag als vrijwilliger!
Hier vind je onze actuele vrijwilligersvacatures. 

Zoek je een stage?

We bieden diverse stageplekken aan!

Sport (o.a. Agoog, BOS)

Welzijn (MWD/SPH/TP 1e en 2e jaar)

HBO Communicatie/marketing/eventmanagement en fondsenwerving klik hier

Voor CMV hebben we een vacature voor een derdejaars student. Bekijk de vacature hier

Voor meer informatie of om je aan te melden voor een stageplek neem dan contact op met onze stagecoördinator Irene Willems via 020-8866260 of iwillems@stichtingprisma.nl

Vanessa Smit

Communicatie & Public Relations

Vanessa Smit

"Niemand in Amsterdam aan de zijlijn laten staan; daar doe ik het voor!"

E. vsmit@stichtingprisma.nl

Kimberley Snoek

Projectmedewerker Zuidoost

Kimberley Snoek

"Leuke activiteiten en contacten kunnen een wereld van verschil maken"

E. ksnoek@stichtingprisma.nl

Vera Slop

Participatiecoach Noord

Vera Slop

"Het verbinden en activeren van mensen vind ik het mooiste wat er is"

E. vslop@stichtingprisma.nl

Boukje de Vries

Combinatiefunctionaris Aangepast Sporten

Boukje de Vries

"Een dag niet gelachen, is een dag niet geleefd"

E. bdevries@stichtingprisma.nl

Monique Pouw

Administratief medewerker

Monique Pouw

'Iedereen heeft recht op plezier in het leven; Prisma helpt daarbij.'

E. mpouw@stichtingprisma.nl

Mary Tholen

Administratief medewerker

Mary Tholen

'Wat zonlicht is voor bloemen, is 'n glimlach voor mensen; dat is Prisma!'

E. mtholen@stichtingprisma.nl

Annemieke Baauw

Producent Recreatie & Welzijn

Annemieke Baauw

'De mooie reacties van de deelnemers motiveren mij steeds weer.'

E. abaauw@stichtingprisma.nl

Milou Dantuma

Sportcoördinator

Milou Dantuma

'De kracht van sport inzetten voor mensen met een verstandelijke beperking'

E. mdantuma@stichtingprisma.nl

Karen Soeterik

Teamleider participatieteam

Karen Soeterik

'Prisma gaat uit van de kracht van mensen met een verstandelijke beperking'

E. ksoeterik@stichtingprisma.nl

Femke Willemsen

Medewerker Administratie

Femke Willemsen

'Fantastisch om te mogen genieten van het enthousiasme van onze deelnemers'

E. fwillemsen@stichtingprisma.nl

Carlijn Zengerink

Participatiecoach Zuid, Projectcoördinator Buren!

Carlijn Zengerink

'Werken bij Prisma is super, omdat ik mooie dingen opzet voor leuke mensen'

E. czengerink@stichtingprisma.nl

Steun Prisma, doneer! Hoe werkt het?